Wypadanie włosów

  Zapytaj o konsultację

  Członek naszego zespołu skontaktuje sie z Tobą w ciągu 24 godzin.

  Wprowadzenie

  Wypadanie włosów – przyczyny

  Wypadanie włosów, określane również jako łysienie, stanowi częste schorzenie, dotykające zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Może występować z różnych przyczyn i skutkować częściową lub całkowitą utratą włosów na skórze głowy i innych częściach ciała.

  Wyróżnia się następujące przyczyny wypadania włosów:

  • uwarunkowania genetyczne – wypadanie włosów może być dziedziczone po obojgu rodzicach,
  • zmiany hormonalne – mogą to być zmiany spowodowane ciążą, menopauzą lub zaburzeniami tarczycy,
  • przyjmowanie leków – niektóre leki, w tym leki chemioterapeutyczne, leki rozrzedzające krew i leki przeciwdepresyjne, mogą powodować wypadanie włosów jako efekt uboczny,
  • stres – może powodować, że włosy wejdą w fazę spoczynku w cyklu wzrostu włosa, prowadząc do tymczasowej utraty włosów,
  • niedobory żywieniowe – brak niektórych składników odżywczych, takich jak żelazo, witamina D i białko, może również przyczynić się do wypadania włosów.
  Wypadające włosy - objawy na różnych etapach zaawansowania

  Wypadanie włosów to naturalny proces, który jest związany z cyklem życia włosa. Z reguły każdy z nas traci średnio około 100 włosów dziennie, a na ich miejsce odrastają nowe włosy. Problem zaczyna pojawiać się wtedy, gdy widoczne na skórze głowy jest przerzedzenie włosów. U mężczyzn postępować może cofająca się linia włosów. Innym objawem jest wypadanie włosów w okrągłych lub niejednolitych obszarach na skórze głowy. W skrajnych przypadkach, dochodzi do całkowitej utraty włosów na skórze głowy lub innych częściach ciała. Jeśli zauważymy nadmierne wypadanie włosów, warto wówczas zwrócić się do specjalisty . Zapraszamy na bezpłatną konsultację.

  Leczenie, czyli "co na wypadanie włosów"?

  Leczenie wypadania włosów zależy od jego przyczyny. Zupełnie inaczej leczone będzie bowiem standardowe wypadanie włosów, a inaczej łysienie androgenowe (występujące częściej u kobiet). Co zatem stosuje się na wypadanie włosów? Dostępne rozwiązania to: terapia osoczem bogatopłytkowym i fibryną, mezoterapia igłowa i preparaty Dr Cyj lub witaminy na porost włosów. Uzupełnienie terapii mezoterapią mikroigłową pobudzi skórę do pracy i wtłoczy więcej aktywnych substancji  dla skory.

  Nasze usługi pomocne w tym problemie
  Opinie naszych klientów
  Satysfakcja naszych Klientów to podstawa. Codziennie robimy wszystko, by nie tylko utrzymywać wysoki poziom naszych usług, ale by działać coraz lepiej i lepiej. Cytowane poniżej wypowiedzi naszych dotychczasowych Klientów dowodzą, że nasze starania przynoszą pozytywny rezultat.
  "Miejsce dla ciała i duszy, które pokocha każdy kto ceni sobie profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół."
  Paulina Biernat
  "To zdecydowanie moje ulubione miejsce. Fantastyczni ludzie, którzy dbają o moje ciało, zdrowie i urodę na najwyższym poziomie."
  Małgorzata Potocka
  "Mistrzowski makijaż pernamentny i wspaniała atmosfera - to wszystko znajdziecie w tym miejscu."
  Blanka Lipińska
  Skontaktuj
  się z nami

  ADRES:
  Instytut Piękna Diamond
  ul. Radomska 36
  26-630 Jedlnia-Letnisko

  TELEFON:
  tel: 697 891 189 lub 575 891 189

  E-MAIL:
  recepcja@instytutpieknadiamond.pl
  biuro@instytutpieknadiamond.pl

  NUMER KONTA:

  17 1950 0001 2006 0326 1586 0002 (Bank Pekao S.A.)

  wyznacz trasę dojazdu