Spa dla twarzy

  Zapytaj o konsultację

  Członek naszego zespołu skontaktuje sie z Tobą w ciągu 24 godzin.

  Wprowadzenie

  Spa dla twarzy – przegląd zabiegów pielęgnacyjnych

  Spa dla twarzy to umiejętnie dobrany zestaw zabiegów kosmetycznych, mający na celu poprawę wyglądu i zdrowia skóry twarzy. Istnieje wiele różnych rodzajów zabiegów kosmetycznych na twarz, począwszy od zabiegów nieinwazyjnych, takich jak maseczki i peelingi chemiczne, po bardziej inwazyjne zabiegi, takie jak iniekcje i liftingi chirurgiczne. Ich celem jest najczęściej oczyszczanie, złuszczanie i odżywienie skóry twarzy, po to by poprawić teksturę i koloryt skóry oraz zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek.

  Popularne zabiegi odmładzające na twarz

  Wyróżnić można wiele rozmaitych zabiegów, które stanowić mogą pakiet SPA dla twarzy. Należą do nich m.in. peelingi chemiczne, oczyszczanie wodorowe, Seyo Med. TDA, czy Bloomea. Poniżej charakterystyka wybranych zabiegów.

  Peeling chemiczny
  Peelingi chemiczne polegają na nałożeniu na skórę roztworu chemicznego w celu usunięcia zewnętrznych warstw – naskórka i pobudzenia wzrostu nowej, zdrowszej skóry. Mogą być stosowane w leczeniu różnych chorób skóry, w tym trądziku, przebarwień i uszkodzeń skóry na skutek nadmiernego promieniowania słonecznego.

  Oczyszczanie wodorowe
  Oczyszczanie wodorowe polega na dogłębnym oczyszczeniu wszelkich zakamarków skóry przy pomocy drobnych cząsteczek wodoru. Zabieg ten jest bardzo przyjemny oraz odprężający, a skóra po nim świetlista i promienna. Oczyszczanie wodorowe często łączone jest z kwasami bądź doczyszczeniem manualnym lub przy użyciu plazmy azotowej.

  Seyo Med. TDA
  Jest to zabieg, który w wyjątkowy sposób odmładza skórę, oddziałując na poziomie komórkowym. Aplikacja transdermalna (TDA) pozwala na głęboką penetrację substancji aktywnych aż do skóry właściwej bez uszkadzania powierzchni skóry. Regularne przeprowadzanie zabiegów TDA powoduje kumulowanie się wprowadzanych składników aktywnych w głębokich warstwach skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny.

  Bloomea
  To urządzenie i technologia, dzięki którym możemy uzyskać efekty resurfacingu laserowego, redukcję przebarwień, lifting twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg ten możemy wykonać u osób w każdym wieku. Sprawdza się również jako zabieg, dzięki któremu możemy zredukować bruzdy, blizny czy rozstępy. Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea to forma zabiegu bazującego na trzech podstawowych działaniach zawartych w technologii TRIO M.M.L, która idealnie sprawdza się w zabiegach kosmetologicznych

  Opinie naszych klientów
  Satysfakcja naszych Klientów to podstawa. Codziennie robimy wszystko, by nie tylko utrzymywać wysoki poziom naszych usług, ale by działać coraz lepiej i lepiej. Cytowane poniżej wypowiedzi naszych dotychczasowych Klientów dowodzą, że nasze starania przynoszą pozytywny rezultat.
  "Miejsce dla ciała i duszy, które pokocha każdy kto ceni sobie profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół."
  Paulina Biernat
  "To zdecydowanie moje ulubione miejsce. Fantastyczni ludzie, którzy dbają o moje ciało, zdrowie i urodę na najwyższym poziomie."
  Małgorzata Potocka
  "Mistrzowski makijaż pernamentny i wspaniała atmosfera - to wszystko znajdziecie w tym miejscu."
  Blanka Lipińska
  Skontaktuj
  się z nami

  ADRES:
  Instytut Piękna Diamond
  ul. Radomska 36
  26-630 Jedlnia-Letnisko

  TELEFON:
  tel: 697 891 189 lub 575 891 189

  E-MAIL:
  recepcja@instytutpieknadiamond.pl
  biuro@instytutpieknadiamond.pl

  NUMER KONTA:

  17 1950 0001 2006 0326 1586 0002 (Bank Pekao S.A.)

  wyznacz trasę dojazdu