Doświadczenie &
Wiedza Specjalistów

Instytut Piękna Diamond to miejsce, gdzie holistyczna opieka i kompleksowość oferowanych usług są fundamentem budowania relacji z klientem.

Najnowsze metody pielęgnacji, autorskie protokoły regeneracji skóry pozwalają nam osiągać spektakularne efekty. Stawiając na rozwój i śledząc światowe trendy zabiegowe obieramy kierunek, aby usługi były najskuteczniejsze a zarazem najbardziej bezpieczne.

Instytut Piękna oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu dermatologii i kosmetologii pielęgnacyjnej, medycyny estetycznej, laseroterapii i fryzjerstwa, a makijaż permanentny, w którym się specjalizujemy jest wisienką na torcie w kompleksowej opiece.

Instytut Piękna Diamond to przede wszystkim  najnowocześniejsze technologie i najlepsi specjaliści, dla których praca to ogromna pasja i chęć pomocy pacjentom. Najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz indywidualne podejście to nasze motto, które sprawia, że  czujecie się zaopiekowani, a efekt końcowy przechodzi nasze i Wasze najśmielsze oczekiwania.

W myśl zasady, że każda kobieta jest jak diament, wystarczy odrobina szlifu- by lśnić, jesteśmy dla Was. Świadomość potrzeby pielęgnacji skóry to początek drogi w walce o piękny wygląd i pewność siebie. Zapraszamy do świata, w którym odnajdziesz swoją naturalną urodę , odważysz się wyglądać lepiej a przede wszystkim zaczniesz zapobiegać, a nie leczyć.

Nasza historia.

Instytut  Piękna Diamond powstał w 2009 roku w wynajmowanym lokalu o powierzchni 70 metrów kwadratowych. Pomimo niepewności co do rozwoju kosmetologii w Jedlni Letnisko, postanowiłam zaryzykować. Z pasją i determinacją stworzyłam Studio Urody Natalia, oferujące doskonałe rozwiązania dla tych, którzy pragną pięknej skóry a przede wszystkim chcą zadbać o siebie.

Z biegiem lat, dynamiczny rozwój, zatrudnianie specjalistów oraz zdobywanie uznania klientów i nagród sprawiły, że w pierwotnym lokalu o powierzchni 70 metrów kwadratowych zaczęło brakować miejsca. To skłoniło nas do przemyślenia strategii i dokonania istotnych zmian w rozwoju działalności.

Nadszedł moment na zmianę nazwy oraz stworzenie miejsca o zupełnie nowym charakterze, odpowiadającym naszemu dynamicznemu rozwojowi a także oczekiwaniom klientów.

 

Powstał Instytut Piękna Diamond, zajmujący niemal 500 metrów kwadratowych na dwóch kondygnacjach, oferujący obszerny zakres usług w dziedzinie kosmetologii, medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii i fryzjerstwa.

Wkrótce potem, do naszego wyjątkowego zespołu dołączyli doświadczeni medycy, poszerzając naszą ofertę o kompleksową opiekę zdrowotną. Przeistaczając się na Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Diamond Med, wprowadziliśmy nowe usługi, takie jak wlewy dożylne, a kroplówki witaminowe zyskały popularność jako skuteczne wsparcie w chorobie i niedoborach , a także w dermosuplementacji i wspomaganiu efektywności zabiegów.

Sercem naszego Instytutu są ludzie pracujący tutaj. Każdy specjalista to nie tylko osoba doskonale znająca swoją dziedzinę, ale także gotowa kompleksowo zatroszczyć się o pacjenta. Recepcja z oddaniem reaguje na każde wezwanie, a menadżer dba o to, aby atmosfera salonu była zawsze przyjemna i utrzymana w doskonałym porządku, a każda sugestia klienta natychmiast wysłuchana.

Po latach pracy z ludźmi wiem, że to pracownicy są sercem tego miejsca. Nie sam budynek i sprzęty. Praca zespołowa to umiejętność wspólnej pracy na rzecz wspólnej wizji i tak właśnie jest w Diamond. Z tego jestem najbardziej dumna.

Właścicielka/ linergista/ kosmetolog/ pielęgniarka
Natalia Łozicka
Założycielka Insytutu Piękna Diamond. Kosmetolog i dyplomowana pielęgniarka. Całe serce wkłada w rozwój Instytutu, a praca z klientem to jej ogromna pasja. Specjalizuje się w makijażu permanentnym i w tej dziedzinie zdobyła mistrzostwa Polski we wszystkich kategoriach oraz mistrzostwa międzynarodowe w kategorii brwi i kreski. Jest cenionym jurorem podczas Mistrzostw w makijażu permanentnym, od wielu lat również szkoleniowcem. Medycyna estetyczna i zaawansowane zabiegi twarzy i ciała to jej specjalność. Nie boi się wyzwań i podejmuje się najtrudniejszych przypadków. Igła to jej świat, a efekty, które osiąga sprawiają ,że terminy do niej są coraz dłuższe. Swojemu zespołowi nieustannie powtarza- pracujcie w ciszy, niech efekty robią hałas. Sama też nie szuka poklasku, a najważniejsze dla niej są piękne efekty i zadowoleni pacjenci.
Czytaj więcej +
Menager/ Dyrektor
Kamila Kosior
Menager i dyrektor placówki Instytut Piękna Diamond. Mózg wszystkich operacji i działań, które odbywają się w salonie. Zarządza kadrą, jest odpowiedzialna za cały system pracy. To ona jest w pierwszym kontakcie z klientami, pacjentami i przedstawicielami firm, z którymi Diamond współpracuje. Kamila jest sercem Instytutu i dzięki niej wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku.Z wykształcenia psycholog i to bardzo pomaga jej w pracy z ludźmi i stawia człowieka- pracownika na pierwszym miejscu. Praca z ludźmi to jej pasja i powołanie. Wie kiedy pogłaskać i pochwalić ale też czuwa i wymaga kiedy trzeba.
Czytaj więcej +
Specjalistka kosmetyki profesjonalnej/ zabiegowiec
Małgorzata Kasica
Specjalistka, która w Diamond jest od początku istnienia gabinetu. Razem z Natalią tworzyły salon od podstaw, rozwijając się i zawsze dbając o dobro klienta. Gosia jest osobą, która wciąż się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje. Ma ogromną rzesze klientek, które są wspaniale zaopiekowane. To „swoja dziewczyna”, która oprócz ogromnego doświadczenia jest też lojalnym słuchaczem. Specjalizuje się głownie w zabiegach laserowych i pielęgnacji twarzy, a praca z igłą to jej ogromna pasja.
Czytaj więcej +
Kosmetolog/ linergistka/ zabiegowiec
Ewelina Włodarska
Kosmetolog, która specjalizuje się głównie makijażem permanentnym, ale z zamiłowania wykonuje też zabiegi pielęgnacyjne i laserowe. Ewelina jest subtelnym zabiegowcem, który swoim podejściem i naturalnością kradnie serca. Jej delikatność w pracy zdobywa uznanie wśród całej rzeszy klientek. Ewelina ma świetne podejście nawet do tych mocno przestraszonych i niepewnych zabiegu.
Czytaj więcej +
Kosmetolog/ linergistka/ zabiegowiec
Beata Warchoł
Kosmetolog z ogromnym doświadczeniem. Konkretna ,dokładna a przede wszystkim empatyczna. W Diamond zajmuje się głównie pielęgnacją twarzy i makijażem permanentnym. Uwielbia pracę z ludźmi i jest stworzona dla klientów zadających wiele pytań. Jej cierpliwość i dążenie do wyznaczonego efektu sprawia, że klientki wracają i mocno tęsknią . Beata chętnie masuje i słynie z dopieszczania swoich klientek.
Czytaj więcej +
Specjalistka/ kosmetyczka/ linergistka/ stylistka rzęs
Edyta Celej
Specjalistka od makijażu permanentnego i stylizacji rzęs technikami objętościowymi. Edyta wykonuje również zabiegi na ciało- icoone. Jest dokładna i szczegółowa i za to klientki ją uwielbiają. Jej profesjonalne podejście i dążenie do celu sprawia, że klientki bez obaw siadają na fotel. W makijażu permanentnym nieustannie się rozwija a praca z klientem jest jej ogromna pasją.
Czytaj więcej +
Kosmetolog/ linergistka/ zabiegowiec/ przyszła pielęgniarka
Beranadetta Stefaniak
Kosmetolog, linergistka i studentka pielęgniarstwa. Specjalistka, która nie boi się wyzwań i uwielbia trudne przypadki. Jej ogromny zapał do pracy z igłą doceniają klientki, a sama Berni czuje się w pracy jak ryba w wodzie. Specjalizuje się w makijażu permanentnym- ma tytuł vice mistrza Polski w kategorii brwi. Bernadetta wykonuje wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i laserowe a medycyna estetyczna to kategoria w której się rozwija i dąży do perfekcji.
Czytaj więcej +
Kosmetolog/ zabiegowiec
Patrycja Kosior
Kosmetolog , która w pracy z klientem dba o całokształt, a zanim przystąpi do zabiegu wszystko dokładnie tłumaczy. Patrycja uwielbia lasery i zabiegi związane z twarzą. Jest profesjonalistką w każdym calu a jej przygotowanie każdego dnia sprawia, że klientki wciąż wracają chcąc więcej. Jako zabiegowiec chętnie wybiera pracę z igłą , dobiera zabiegi indywidualnie aby klient był w pełni zadowolony z usług.
Czytaj więcej +
Kosmetolog/ linergistka/ zabiegowiec
Patrycja Kowalska
Kosmetolog, która bardzo mocno się rozwija i wciąż szuka nowych możliwości zabiegowych. Swoja uwagę skupia głównie na zabiegach pielęgnacyjnych i laserowych. Jej ogromną pasja jest makijaż permanentny, do którego ma ogromny talent. Ciekawie i rzeczowo opowiada o zabiegach, potrafi świetnie dobrać pielęgnację , co w rezultacie prowadzi do ogromnego zaufania, którym darzą ja nasze klientki. Patrycja uwielbia zabiegi bardziej inwazyjne i często pracuje z igłą aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.Jej empatyczne i konkretne podejście skradło serca klientów, a ambicje i chęć rozwoju pomagają w osiąganiu zamierzonych celów zabiegowych.
Czytaj więcej +
Kosmetolog/ podolog/ zabiegowiec/ przyszła pielęgniarka
Marta Bąk
Marta Bąk - kosmetolog i podolog a także studentka pielęgniarstwa. Ambitna specjalistka, która nie boi się wyzwań i uwielbia trudne przypadki. W pracy realizuje swoje zadania zawsze na 100% dzięki temu klient może czuć się w jej rękach bezpiecznie. Marta jest świetnym zabiegowcem i wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, laserowe, a także z zakresu medycyny estetycznej. Wielopłaszczyznowe działanie, diagnoza skóry i umiejętność poprowadzenia klienta pozwala na uzyskanie fenomenalnych efektów terapeutycznych. Jej pasją jest również podologia i w tej dziedzinie nie ma sobie równych. Marta uwielbia pracę z igłą i potrafi ją odpowiednio wykorzystać. Serca klientów zdobywa sympatią i uporem w uzyskiwaniu najlepszych efektów.
Czytaj więcej +
Kosmetolog/ zabiegowiec/ pielęgniarka
Karolina Dembowska
Kosmetolog i pielęgniarka. Zabiegi pielęgnacyjne i praca w obrębie skory twarzy to jej powołanie. Mimo medycznego wyksztalcenia to kosmetologia jest bliżej jej serca, a praca z igłą to zdecydowanie jej konik. Specjalizuje się w pełnej diagnostyce skóry. Zawsze uśmiechnięta z profesjonalnym podejściem do klienta świetnie radzi sobie z trudnymi przypadkami. Karolina jest na bieżąco z nowinkami i mocno stawia na rozwój, dzięki temu podczas wizyty możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.
Czytaj więcej +
Fryzjer stylista/ konsultant Goldwell
Anna Sznyrowska
Fryzjer, stylista z wizją i konkretnym podejściem do klienta. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, byle było mądrze i bez szkody dla włosa. Doskonale zna swoje umiejętności i nie boi się wyzwań, potrafi urealnić oczekiwania klienta. Słuchając jej rad klienci zawsze wracają zadowoleni , a włosy rosną jak szalone. Ania jest doradcą marki Goldwell, dzięki temu wszelkie nowinki ze świata fryzjerstwa znamy jako pierwsze.
Czytaj więcej +
Fryzjer stylista
Aleksandra Michalak
Fryzjer stylista, który niesamowicie się rozwinął . Każdego dnia zaskakuje nas pięknymi stylizacjami. Mimo swojej cichej natury, drzemie w niej ogromny potencjał, który odkrywacie każdego dnia. Ola doskonale wie, jak uzyskać efekt WOW, ale też wie kiedy ktoś potrzebuje tylko subtelnej zmiany. Słucha głośnych próśb klienta, ale tworzy w ciszy.
Czytaj więcej +
Fryzjer stylista
Magdalena Korcz
Fryzjer, który potrzebował chwili aby uwierzyć w siebie. Jest świetnym fachowcem, potrafi doradzić, ale tez wsłuchuje się uważnie w oczekiwania klienta. Praca jest jej ogromną pasją i każdego dnia sprawia jej wielka frajdę -świadczy o tym wciąż rosnące grono zadowolonych klientów. Magda jest świetnym specjalistą i osobą z ogromnym potencjałem. Każdego dnia chce więcej i walczy o to, aby klienci wychodzili zawsze z uśmiechem z wizyty.
Czytaj więcej +
Asystentka fryzjerów
Kornelia Królikowska
Dobry duszek pracowni fryzjerskiej, który pojawia się kiedy nasze fryzjerki potrzebują pomocy. Jest prawa ręką każdego stylisty i pierwszą osobą do której klientki mogą zwrócić się ze swoimi życzeniami. Widzi więcej, a czasem nawet czyta w myślach- jest nieodzownym elementem naszego zespołu , a przy tym przemiłą i pomocna osobą.
Czytaj więcej +
Asystentka fryzjerów i makijażystka
Patrycja Motyka
Pomocna, energiczna i uśmiechnięta. Pracuje ze stylistami i bardzo interesuje się szeroko pojętym fryzjerstwem. Oprócz jej działań w pracowni fryzjerskiej, Patrycja doskonale czuje się z pędzlem w dłoniach. Jej pasją są makijaże dzienne i okolicznościowe, którymi dodaje wspaniałego uroku niejednej kobiecie.
Czytaj więcej +
Recepcjonistka/ zabiegowiec
Sylwia Kasica
Recepcjonistka, która oddaje się w pełni swojej pracy. Kontakt z ludźmi to dla niej sama przyjemność. Zawsze z zaangażowaniem szuka rozwiązań i wolnych terminów. Czyta w myślach klientów i niejednokrotnie ratuje trudne sytuacje. Sylwia jest specjalistą od zabiegów modelujących ciało. W Wolnych chwilach wykonuje zabiegi Icoon, dzięki którym nasze klientki są zgrabne, szczupłe i bez cellulitu.
Czytaj więcej +
Recepcjonistka
Jagoda Woźniak
Recepcjonista pełna ciepła i uśmiechu. Jagoda zawsze stoi na straży i jest gotowa do pomocy zarówno współpracownikom jak i klientom. Jej przemiłe usposobienie wnosi mnóstwo pozytywnej energii . Jagoda jest obowiązkowa i sumienna, a klientki doceniają jej zaangażowanie i atmosferę ,którą wprowadza.
Czytaj więcej +
Recepcjonistka
Ewelina Rogozińska
Recepcjonistka , która nie boi się wyzwań i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Pełna pomysłów i zapału do pracy. Klienci wiedzą, że da się z nią załatwić wszystko- a na cuda chwile trzeba poczekać. Poukładana i przesympatyczna , dąży do celu i zawsze ma pomysł na wyjście z kryzysowych sytuacji.
Czytaj więcej +
Recepcjonistka
Kasia Sekuła
Sprawnie pomaga wszystkim pracownikom tworząc zgrany team. To do niej klientki mogą wystosować każdą prośbę od kawy, przez wiedzę, aż po doradztwo i dokonanie zapisu. Jej obecność sprawia, że każdy klient czuje się wyjątkowo.
Czytaj więcej +
Recepcjonistka
Sylwia Pastuszka
Recepcjonistka , która skradła nasze serca. Ma niesamowity kontakt z klientem, jest bardzo empatyczna i wie dokładnie co zrobić, aby każdy był zadowolony. Uwielbiana przez klientki i współpracowników. Przemiła w pierwszym kontakcie z klientem, dzięki niej nikt nie czuje się zagubiony w naszym Diamentowym królestwie .
Czytaj więcej +
Ratownik medyczny/ pielęgniarz
Waldemar Scharf
Ratownik medyczny i dyplomowany pielęgniarz. Medyk, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem zaawansowanych zabiegów. Wiele lat doświadczenia sprawia, ze klientki czują się w jego obecności bezpiecznie. Zajmuje się wlewami dożylnymi, pobraniem krwi i prowadzi konsultacje medyczne. Jego pozytywna aura, otwartość i wiedza sprawiają, że klienci przestają się bać i czują się zaopiekowani.
Czytaj więcej +
Opinie naszych klientów
Satysfakcja naszych Klientów to podstawa. Codziennie robimy wszystko, by nie tylko utrzymywać wysoki poziom naszych usług, ale by działać coraz lepiej i lepiej. Cytowane poniżej wypowiedzi naszych dotychczasowych Klientów dowodzą, że nasze starania przynoszą pozytywny rezultat.
"Miejsce dla ciała i duszy, które pokocha każdy kto ceni sobie profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół."
Paulina Biernat
"To zdecydowanie moje ulubione miejsce. Fantastyczni ludzie, którzy dbają o moje ciało, zdrowie i urodę na najwyższym poziomie."
Małgorzata Potocka
"Mistrzowski makijaż pernamentny i wspaniała atmosfera - to wszystko znajdziecie w tym miejscu."
Blanka Lipińska
Skontaktuj
się z nami

ADRES:
Instytut Piękna Diamond
ul. Radomska 36
26-630 Jedlnia-Letnisko

TELEFON:
tel: 697 891 189 lub 575 891 189

E-MAIL:
recepcja@instytutpieknadiamond.pl
biuro@instytutpieknadiamond.pl

NUMER KONTA:

17 1950 0001 2006 0326 1586 0002 (Bank Pekao S.A.)

wyznacz trasę dojazdu